Nákupný košík
Môj účet

Liz Ferretti - Adventure at Haydon Point (A2)

Liz Ferretti - Adventure at Haydon Point (A2) od 8,95 €


Hodnotenie
 

TOVAR JE DOČASNE VYPREDANÝ.
Nechajte sa automaticky kontaktovať o dostupnosti tovaru
prostredníctvom e-mailu:
Váš e-mail
:


Informácie o knihe

“It was all so different from London. The strangest thing was the light that came into his room. It travelled across his ceiling and then it went, leaving his room dark. After a few seconds it was back, then it disappeared, again and again.” One summer, city boy Sam stays with his uncle. It’s all so different from London! There’s a river and boats, and a new friend, Rachel. But something strange happens... One day Sam and Rachel find a strange bird with a long beak that looks like a spoon. It has thin fishing rope round its legs. It certainly can’t fly! And who are the two men in black?Všetko bolo úplne iné ako v Londýne. Najzvláštnejšie bolo svetlo, ktoré prišlo do jeho izby. Prešlo po strope a zmizlo, zanechávajúc izbu v tme. O pár sekúnd sa vrátilo a opäť zmizlo, znovu a znovu.Jedno leto zostane Sam, chlapec z mesta, u svojho strýka. A všetko je úplne iné ako v Londýne! Je tu rieka a lode a aj nová priateľka Rachel. Stalo sa však niečo zvláštne – Sam a Rachel nájdu jedinečného vtáka s dlhým zobákom podobným lyžici. Okolo nôh má omotanú rybársku sieť. Určite nemôže lietať! A kto sú tí dvaja muži v čiernom?

vydavateľstvoEli publishing
počet strán82
rozmery150 x 210 mm, 378 g
väzbaPaperback
vydané2015
dátum naskladnenia07.10.2016


V ponuke od
:
18.03.2017

Zaradenie knihy


Informácie o autorovi


Hodnotenie knihy

Máte knihu prečítanú? Napíšte Vaše hodnotenie knihy a informujte ostatných užívateľov
a návštevníkov internetového obchodu.Komentáre ku knižnému tituluPodobné knihy

 
 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.

Filmové a hudobné novinky z Filmový.sk a Hudobný.sk
 


Heureka.sk - overené zákazníkmiPricemania.skNajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.superdeal.skMožnosti platbyKnizny.sk - mobilná aplikácia AndroidKnizny.sk - mobilná aplikácia iOS
Môj účet
Prihlásiť sa cez Facebook Prihlásenie Nová registrácia
Prepnúť na mobilnú verziu stránky