Nákupný košík
Môj účet

Tibor Eliot Rostas - Archa

Tibor Eliot Rostas - Archa od 7,88 €


Hodnotenie
 

TOVAR JE DOČASNE VYPREDANÝ.
Nechajte sa automaticky kontaktovať o dostupnosti tovaru
prostredníctvom e-mailu:
Váš e-mail
:


Informácie o knihe

Štvrtá kniha Tibora Eliota Rostasa prináša doposiaľ najkomplexnejší pohľad na témy, akými sa už roky zaoberá nielen vo svojich knihách, ale aj v časopise Zem&Vek. Zhŕňa ich do piatich kapitol, no najlepšie ich vystihuje rozdelenie do dvoch primárnych polarít – globálneho marazmu a konkrétnych možností, ako mu čeliť.AK SA VYMANÍME Z KATASTROF, AKÝMI SÚ:
svetovláda sionizmu Nový svetový poriadok globálny policajný štát svetofašizmus depopulácia babylonské satanistické dynastie saturnská kabalistická hypnóza peniaze ako infekcia ľudstva devastácia hodnôt a autorít znesvätenie kresťanstva elitný okultizmus ekonomika šakalov Protokoly sionských mudrcov diktatúra politických strán totalita korporácií * mediálna propaganda,POSTAVÍME ARCHU NÁDEJE, KDE BUDE:
komunita ako obdarovávanie sebestačnosť na všetkých úrovniach sociokracia namiesto demokracie matka príroda ako učebnica života komplementárne a doplnkové meny svet bez peňazí, teda svet bez utrpenia guru novej spoločnosti – nová ústava bytosti, rastliny a nirvána detstvo tvorivou hrou – nie väzením škôl umenie, filozofia a kalokagatia život bez médií, bánk a politikov * záchranný systém integrovaných komunít.„Dnešná epocha vo svojej maskovanej, obludnej a tyranskej zvrátenosti prináša aj nebývalý prístup k univerzálnemu vedomiu. Tisícročia, počas ktorých ľudská rasa upadala do nevedomia v zajatí kolosálneho väzenia s neviditeľnými mrežami, sa dnes vyjavujú ako veľkoformátová holografická šou. Môžeme sa pozerať, premýšľať a všetky obrazy vnímať ako úžasnú panorámu nášho bytia a osudov. Všetkých tých, ktorí sa z toho poučili a zajtrajšok im nie je ľahostajný, povzbudzuje Tibor Eliot Rostas k tomu, aby sa s láskou a oddanou úprimnosťou v srdciach chopili historickej príležitosti. Aby vo svojich mysliach a životoch začali stavať archu, ktorá bude vo svete po kolapse nádejou a bezpečným domovom toho najšľachetnejšieho, čo v nás ešte stále prebýva.“David Icke

vydavateľstvoSofian
počet strán456
rozmery110 x 153 mm, 392 g
väzbaKnihy viazané
vydané2016
dátum naskladnenia08.12.2016


V ponuke od
:
18.03.2017

Zaradenie knihy


Informácie o autorovi


Hodnotenie knihy

Máte knihu prečítanú? Napíšte Vaše hodnotenie knihy a informujte ostatných užívateľov
a návštevníkov internetového obchodu.Komentáre ku knižnému titulu


 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.

Filmové a hudobné novinky z Filmový.sk a Hudobný.sk
 


Heureka.sk - overené zákazníkmiPricemania.skNajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.superdeal.skMožnosti platbyKnizny.sk - mobilná aplikácia AndroidKnizny.sk - mobilná aplikácia iOS
Môj účet
Prihlásiť sa cez Facebook Prihlásenie Nová registrácia
Prepnúť na mobilnú verziu stránky