Nákupný košík
Môj účet

Sharon Faettová - Domáci lekár pre ženy

Sharon Faettová - Domáci lekár pre ženy od 10,29 €


Hodnotenie
 

TOVAR JE DOČASNE VYPREDANÝ.
Nechajte sa automaticky kontaktovať o dostupnosti tovaru
prostredníctvom e-mailu:
Váš e-mail
:


Informácie o knihe

Kto najlepšie rozumie ženám? No predsa ženy. V tejto knihe vám práve preto poskytujú rady vy´hradne ženy - lekárky. Lekárky samy veľmi dobre vedia, ako dané ťažkosti pociťujú ich pacientky, keďže sú po biologickej stránke vybavené rovnako. Dokážu sa do svojich pacientok lepšie vcítiť, sú empatické, a práve preto môžu posúdiť zdravotny´ stav žien z jedinečného ženského pohľadu.V tejto knižke nájdete okrem iného stovky rád, vďaka ktory´m sa budete vedieť pred chorobami účinne chrániť, a vďaka ktory´m budete vedieť zvládnuť zdravotné problémy sama pomocou domácich prostriedkov.
Kožné lekárky vám poradia, ako vyliečiť vyrážky, zjemniť „starecké škvrny“ či vrásky, ako ry´chle zasiahnuť, keď sa vám objaví herpes a pod.Dozviete sa, čo robiť pri menštruačny´ch bolestiach, pri rannej nevoľnosti v tehotenstve, pri problémoch s kojením, endometrióze, pri časty´ch zápaloch pošvy atď.Dôležitá je nielen telesná, ale i duševná stránka, a práve preto vám psychologičky poradia, čo robiť pri depresii, nude, pocitoch prázdnoty, úzkosti či nízkom sebavedomí.Okrem toho vám táto knižka ponúka nespočetné množstvo rád a tipov na zvládnutie každodenny´ch starostí, aky´mi sú neposlušné vlasy, ovisnutá koža na pažiach, problémy s ranny´m vstávaním, lupiny či plynatosť.

vydavateľstvoPríroda
počet strán753
rozmery140 x 208 mm, 677 g
väzbaKnihy viazané
vydané2011
dátum naskladnenia26.07.2011


V ponuke od
:
06.12.2012

Zaradenie knihy


Informácie o autorovi


Hodnotenie knihy

Máte knihu prečítanú? Napíšte Vaše hodnotenie knihy a informujte ostatných užívateľov
a návštevníkov internetového obchodu.Komentáre ku knižnému tituluPodobné knihy

 
 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.

Filmové a hudobné novinky z Filmový.sk a Hudobný.sk
 


Heureka.sk - overené zákazníkmiPricemania.skNajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.superdeal.skMožnosti platbyKnizny.sk - mobilná aplikácia AndroidKnizny.sk - mobilná aplikácia iOS
Môj účet
Prihlásiť sa cez Facebook Prihlásenie Nová registrácia
Prepnúť na mobilnú verziu stránky